cropped-logo-proskinus.png

PROCEDÚRY

PROskin kozmetický salón ponúka široký výber najmodernejších a jedinečných procesov pleťových ošetrení, ktoré sa týkajú predovšetkým zdravia a vzhľadu vašej pokožky. Zameriavame sa najmä na špecifické metódy, ktoré ponúkajú dlhotrvajúce výsledky už po pár ošetreniach.

pleťové ošetrenia

Rádiofrekvenčné ošetrenie

Je to neinvazívne pleťové ošetrenie tzv. lifting tváre, ktorého princípom je šetrné prehrievanie hlbších vrstiev kože, čo v konečnom dôsledku vedie ku vypnutiu kože a novotvorbe kožného väziva – kolagénu, ktorý je najviac zodpovedný za vzhľad pokožky. Toto ošetrenie je viditeľné už po prvom raze s okamžitým efektom omladenia tváre. Vďaka zvýšenej teplote dochádza k zrýchleniu metabolického cyklu, stimulácii a aktivácii fibroblastov, zvyšuje sa produkcia z kozmetologického hľadiska tak dôležitého kolagénu a elastínu. Ošetrenie je pre úplný efekt dobré opakovať 4 – 6 krát.

pleťové ošetrenia

Mikrodermabrázia

 Je forma peelingu a hĺbkového čistenia pleti. Výsledky sú okamžite viditeľné. Vaša pleť bude svieža a žiarivá. Mikrodermabrázia pomáha jemne odlupovať povrchové vrstvy pokožky pomocou obrusovania a odsávania. Mikrodermabrázia používa jemné kryštály s diamantovými hrotmi na obrusovanie pokožky a vákuové odsávanie na odstránenie odumretých buniek pokožky. Tento typ omladenia pokožky sa používa na ošetrenie ľahkých jaziev, zmeny farby pokožky, poškodenia slnkom a strií. Opakovanými sedeniami môžete bojovať proti starnutiu pleti, vráskam, pórom a zvýšiť účinnosť lokálnej starostlivosti o pleť.

pleťové ošetrenia

Vodný alebo Hydro Peeling

Použitie technológie hydrogenácie vody vám ponúka možnosť nielen očistenia pokožky, ale aj spomalenie procesov starnutia. Doplnková molekula vodíka zachytáva molekuly voľného kyslíka na povrchu kože (voľné radikály) a spája sa do molekuly vody, ktorá je neškodná pre pokožku a telo. Vykonávanie tejto kozmetickej procedúry v rade poskytuje veľkolepé účinky omladenia a rozjasnenia pokožky. Vďaka špeciálnym koncovkám hlavice je čistiaci účinok veľmi presný a ošetrenie sa môže vykonávať aj na jemnej a citlivej pokožke. Ide o skutočnú revolúciu na trhu kozmetiky.

pleťové ošetrenia

Kozmetický ultrazvuk 

Zmäkčuje pokožku, urýchľuje vstrebávanie kozmetických prípravkov, zvyšuje metabolizmus a krvný obeh. Ošetrenie ultrazvukom má povzbudzujúce účinky na regeneráciu pokožky. Zvukové vlny stimulujú fibroblasty k produkcii kolagénu a ďalších dôležitých vlákien, ktoré zlepšujú stavbu pokožky. Urýchľuje tiež metabolizmus a zlepšuje pevnosť pokožky. Ultrazvukové pleťové ošetrenia majú výborné účinky proti vráskam a jazvám (tiež po operačnom zákroku – napríklad po cisárskom reze). Je to dané vplyvom ultrazvuku na bunkové tkanivo.

 

pleťové ošetrenia

Ošetrenie ozónom

Ozón je najsilnejšia prírodná dezinfekčná látka a má silný a rýchly účinok na rôzne patogénne mikroorganizmy ako baktérie, vírusy, huby a pod., ktoré ničí. Na rozdiel od chemických dezinfekčných látok sa ozón biologicky rozloží na čistý kyslík a nezanecháva po sebe toxický odpad a nekontaminuje životné prostredie. Z vyššie uvedených informácií vyplýva prečo je ošetrenie ozónom jedným zo štandardov kozmetických ošetrení a využíva sa na dezinfekciu pokožky. Ozonizér je špeciálny vysokofrekvenčný prístroj so sklenenými trubicami – elektródami (rôznych tvarov podľa lokality použitia), ktoré pri styku s pokožkou tvoria jemný elektrický výboj. Ozonizácia pleti v kozmetickom ošetrení má účinné protizápalové účinky, sťahuje póry, urýchľuje hojenie a ovplyvňuje metabolizmus buniek, hydratuje pleť, spevňuje steny ciev a po hĺbkovom čistení pôsobí dezinfekčne.

pleťové ošetrenia

Skin scrubber

Ide o bezbolestné hĺbkové čistenie a tonizáciu pokožky pomocou špeciálne upravenej sondy.
Neinvazívna procedúra hĺbkového čistenia a tonizácie pokožky špeciálne navrhnutou sondou. Sonda pracuje na princípe jemných vysokofrekvenčných ultrazvukových vibrácií, ktoré vystupujú z kovovej špachtle a trieštia molekuly vody čo prispieva k čisteniu pokožky, vyčistí až 80 % pórov. Ide o tzv. kavitačný píling – neinvazívny čistiaci postup efektívne odstraňujúci odumreté kožné bunky povrchovej vrstvy pokožky (tzv. epidermis).

lash lift

Lash lift

Jedinečné vytočenie, nadvihnutie a nafarbenie mihalníc bez potreby lepenia akýchkoľvek umelých tŕsov. Efekt je absolútne prirodzený a vydrží po dobu 4 – 6 týždňov.

laminácia obočia

Brow lift alebo laminácia obočia

Je úprava chĺpkov obočia s efektom vyčesania nafarbenia a optického zahustenia bez potreby microbladingu či tetovania. Efekt vydrzí 4-6 týždňov.

Potrebujete poradiť?

Neváhajte a kontaktujte nás, radi Vám pomôžeme.